خرید آنلاین لوستر و بطور کلی، محصولات و تولیدات شرکت لوستر رستمی که شامل: لوستر، آویز و چراغ های روشنائی می باشد، را به شرح زیر می توانید مشاهده نمایید.

1- لوسترهای مدرن رستمی
2- آویزهای مدرن رستمی
3- چراغ ها و آباژورهای رومیزی رستمی
4- چراغ های دیواری رستمی
5- چراغ های کنارسالنی (استندها) رستمی
6- سرپیچ های ادیسونی رستمی
7- لوسترها و آویزهای نصب شده رستمی

نکات مهم در انتخاب و خرید لوستر در سال

نکات مهم در انتخاب و خرید لوستر

همیشه برای خرید یک محصول، ضمن آگاهی و کسب اطلاعات در خصوص آن باید به نکاتی نیز توجه داشت تا محصول خریداری شده برای فضای ما کاملا مناسب بوده و جلوه زیبایی داشته باشد. اما برای خرید یک لوستر مناسب باید چه نکاتی را در نظر داشت؟!
در ادامه خواهیم دانست.

لوستر متناسب با وسعت فضایتان را انتخاب نمایید

اولین نکته‌ای که باید در نظر بگیرید اندازه فضای مورد نظرتان است. اندازه لوستر شما باید با توجه به ابعاد فضا انتخاب شود. انتخاب یک مدل بزرگ برای فضای کوچک و یا بالعکس باعث می‌شود هماهنگی و تناسب محیط از بین برود.

قبل از خرید لوستر فضای مورد نظرتان را بررسی کنید

دقت به این نکته که لوستر در چه مکانی نصب خواهد شد، بسیار مهم است. برای مثال مدلی که برای آشپزخانه مناسب است قاعدتاً نمی‌تواند برای نصب در اتاق خواب نیز مناسب باشد. انتخاب اشتباه، نظم و هماهنگی فضا را از بین خواهد برد.

توجه داشته باشید که فضای مورد نظرتان به چه میزان نور نیاز دارد

پیش از انتخاب و خرید لوستر باید بررسی کنید مکان مورد نظر شما چه مقداری نور می‌خواهد تا بتوانید مدل مناسب خود را خریداری کنید. در صورت انتخاب نادرست فضای شما تاریک و یا بیش از حد نورانی خواهد شد.

لوستر متناسب با سبک و دکور خود خریداری کنید

قبل از خرید توجه نمایید که چه مدل لوستری با دکوراسیون شما هماهنگی دارد. انتخاب یک لوستر سنتی در محیطی مدرن اشتباه بزرگیست. همچنین دقت کنید رنگ لوستر با طراحی داخلی فضایتان متناسب باشد.

خرید آنلاین لوستر

خرید آنلاین لوستر و بطور کلی، محصولات و تولیدات شرکت لوستر رستمی که شامل: لوستر، آویز و چراغ های روشنائی می باشد، را به شرح زیر می توانید مشاهده نمایید.

۱- لوسترهای مدرن رستمی
۲- آویزهای مدرن رستمی
۳- چراغ ها و آباژورهای رومیزی رستمی
۴- چراغ های دیواری رستمی
۵- چراغ های کنارسالنی (استندها) رستمی
۶- سرپیچ های ادیسونی رستمی
۷- لوسترها و آویزهای نصب شده رستمی